DOM MIESZKALNY

Zajmuję się projektowaniem i modernizacją domów jednorodzinnych. W procesie projektowym posługuję się różnymi narzędziami takimi jak światło, proporcja, kontekst czy idea. Uważnie słucham inwestora i odpowiadam na jego potrzeby. Projektuję domy dostosowane do potrzeb użytkownika.
ERGONOMIA

ERGONOMIA

Projekt dopasowany do Twoich potrzeb.

ZDROWA ARCHITEKTURA

ZDROWA ARCHITEKTURA

Projektujemy w zgodzie z naszym zdrowiem.

NADZÓR AUTORSKI

NADZÓR AUTORSKI

Organizujemy i nadzorujemy inwestycje kompleksowo.

FORMALNOŚCI

FORMALNOŚCI

Za zgodą klienta załatwiamy wszystkie uzgodnienia.

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

Projektujemy budynki o nowoczesnej formie.

BUDOWNICTWO ZRÓWNOWAŻONE

BUDOWNICTWO ZRÓWNOWAŻONE

Dbamy o odpowiedni dobór materiałów budowlanych

CO NAS WYRÓŻNIA?

Dzięki współpracy z branżystami prowadzę inwestycję od projektu koncepcyjnego po wręczenie kluczy do Twojego domu. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, eliminując ryzyko pomyłek i nieporozumień z firmami realizującymi zlecenie.

Jako nieliczni na rynku posługujemy się najnowszymi badaniami z zakresu wpływu architektury na zdrowie człowieka. Uświadamiamy inwestorów i wdrażamy nowe normy do naszych projektów. Dzięki temu klienci cieszą się przestrzeniami wspierającymi zdrowie, efektywność i dobre samopoczucie.

Staję w obowiązku dbania o estetykę i funkcjonalność. Pragnę aby architektura mieszkalna stała się innowacyjna i doskonale przemyślana. Dobra architektura ma należeć do miejsca, a nie je definiować.

WYŚLIJ DO NAS ZAPYTANIE

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij zapytanie na biuro@peka.com.pl lub przez formularz kontaktowy, a my przygotujemy pakiet dobrany do Twoich potrzeb.

Na nasze projekty dajemy gwarancję zadowolenia – jeśli nie, zwracamy pieniądze!

    Image
    Główny projektant

    mgr inż. arch. KATARZYNA PĘKALA

    Architekt, inżynier i grafik komputerowy. Założyciel firmy P E K A. Jestem prekursorem odważnych rozwiązań i łamania stereotypów. Silnie wiążę się z pojęciem „zdrowej architektury”. Uważnie słucham inwestora i odpowiadam na jego potrzeby. Do każdego projektu dodaję coś od siebie.

    zobacz portfolio