Jak projektujemy?

Jestem architektem i urbanistą – zajmuję się projektowaniem budynków jak i wnętrz. Projektując daną przestrzeń doskonale rozumiem należącą do niej architekturę, dlatego moje projekty są spójne i czytelne dla podwykonawców. W ten sposób inwestor oszczędza czas i pieniądze, eliminując ryzyko nieporozumień i pomyłek firm realizujących zlecenie.
PROJEKT NIE MUSI BYĆ DROGI

PROJEKT NIE MUSI BYĆ DROGI

Posiadamy w ofercie elastyczne pakiety projektowe, dostosowane do różnych potrzeb.

ZDROWA ARCHITEKTURA

ZDROWA ARCHITEKTURA

Zwracamy szczególną uwagę aby wnętrze było zdrowe dla użytkownika.

ERGONOMIA

ERGONOMIA

Projekt dopasowany do Twoich potrzeb.

MINIMALIZM

MINIMALIZM

Projektujemy przestrzenie łatwe w utrzymaniu czystości.

NADZÓR AUTORSKI

NADZÓR AUTORSKI

Nadzór autorski dla nas jest jednym z najważniejszych etapów procesu projektowego.

REALIZACJA

REALIZACJA

Nie masz własnego wykonawcy? Posiadamy wachlarz pewnych fachowców współpracujących z nami od lat.

WNĘTRZA MIESZKALNE

Jako nieliczni na rynku posługujemy się najnowszymi badaniami z zakresu wpływu architektury na zdrowie człowieka. Uświadamiamy inwestorów i wdrażamy nowe normy do naszych projektów. Dzięki temu klienci cieszą się przestrzeniami wspierającymi zdrowie, efektywność i dobre samopoczucie.

WNĘTRZA KOMERCYJNE

Jako były grafik komputerowy dużych firm, miałam do czynienia z psychologią marketingu na szeroką skalę. Dziś wykorzystuję tę wiedzę w projektowaniu wnętrz komercyjnych. Zwracam uwagę na to aby odbiorca takiej przestrzeni chętniej kupował lub korzystał z usług. Znając psychologie marketingu i jej wpływ na nasze decyzje jestem w stanie zaprojektować dla Ciebie wnętrze, które zwiększy popyt na Twoją usługę / produkt.

WYŚLIJ DO NAS ZAPYTANIE

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij zapytanie na biuro@peka.com.pl lub przez formularz kontaktowy, a my przygotujemy pakiet dobrany do Twoich potrzeb.

Na nasze projekty dajemy gwarancję zadowolenia – jeśli nie, zwracamy pieniądze!

    Image
    Główny projektant

    mgr inż. arch. KATARZYNA PĘKALA

    Architekt, inżynier i grafik komputerowy. Założyciel firmy P E K A. Jestem prekursorem odważnych rozwiązań i łamania stereotypów. Silnie wiążę się z pojęciem „zdrowej architektury”. Uważnie słucham inwestora i odpowiadam na jego potrzeby. Do każdego projektu dodaję coś od siebie.

    zobacz portfolio