DREWNO JEST PONADCZASOWE

Jesteśmy miłośnikami pięknej i niepowtarzalnej formy drewna. Nasze stoły są realizowane jedynie na zamówienie, dlatego do każdego projektu podchodzimy na nowo. Dzięki temu każdy mebel ma możliwość dostosowania się do klienta.
NIEPOWTARZALNE

NIEPOWTARZALNE

Wszystkie meble są realizowane na indywidualne zamówienie.

SOLIDNE

SOLIDNE

Korzystamy z twardych gatunków drzewa

PONADCZASOWE

PONADCZASOWE

Meble z naturalnego drewna są ponadczasowe i pasują do każdego wnętrza.

CO NAS WYRÓŻNIA

Lite drewno

Projektowanie i realizacja dzięki stosowaniu naturalnego drewna sprawia, że każdy mebel jest nadzwyczaj wyjątkowy. Foszty i deski z których powstają, dają możliwość uzupełnienia drobnych ubytków, które mogą powstać w trakcie użytkowania. Dzięki temu inwestujesz w mebel który może przetrwać kolejne pokolenia.

Ręcznie wykonane

Dzięki rzemieślniczej pracy, każdy mebel jest perfekcyjnie dopracowany i cechuje go wyjątkowość.

Naturalnie impregnowane

Meble nie wchodzące w kontakt z wodą impregnujemy naturalnym olejem spożywczym. Taka metoda pięknie podkreśla rysunek oraz naturalny kolor drewna. Stół kilkakrotnie napuszczony naturalnym impregnatem doskonale oddaje wodę i staje się łatwy w utrzymaniu czystości. Jednocześnie drewno zachowuje swój naturalny wygląd. Taka metoda pozwala też w dowolnej chwili na likwidację plam z np. dziecięcych pisaków czy ubytków powstałych w trakcie użytkowania. Jest to zdecydowany plus ponieważ stół można łatwo odnowić.

Image
Główny projektant

mgr inż. arch. KATARZYNA PĘKALA

Architekt, inżynier i grafik komputerowy. Założyciel firmy P E K A. Jestem prekursorem odważnych rozwiązań i łamania stereotypów. Silnie wiążę się z pojęciem „zdrowej architektury”. Uważnie słucham inwestora i odpowiadam na jego potrzeby. Do każdego projektu dodaję coś od siebie.

zobacz portfolio