O NAS

Polska, Śląsk

Hiszpania, Barcelona

P E K A to więcej niż projekt. Dlaczego?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem projektowym. Obecnie prowadzimy nasze inwestycje w Polsce i Barcelonie.

Stawiamy na rozwój. Nie stoimy w miejscu. Na bieżąco aktualizujemy naszą wiedzę.

Jako nieliczni na Polskim rynku posługujemy się najnowszymi badaniami z zakresu wpływu architektury na zdrowie człowieka. Uświadamiamy inwestorów i wdrażamy nowe normy do naszych projektów. Dzięki takiemu podejściu klienci mogą być pewni, że to co oferujemy jest aktualne i jak najlepiej dopasowane do Europejskich standardów.

Stawiamy na współprace. P E K A to nie tylko biuro projektowe. Posiadamy liczne współprace, niektóre z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu inwestor oszczędza czas i pieniądze, eliminując ryzyko pomyłek i nieporozumień z firmami realizującymi zlecenie. Jeśli powierzysz Nam swój projekt – poprowadzimy go od A do Z.

REFERENCJE

  • DOMEK WAKACYJNY - "Gorąco polecam biuro projektowe PEKA, Pani Katarzyna zrealizowała mój zamysł w 100%."
  • DOM POD LASEM - "Cieszę się ze współpracy i polecam wszystkim."
  • KUCHNIA KLASYKA I NOWOWCZESNOŚĆ - "Polecam biuro PEKA, Pani Katarzyna zrobiła przepiękny projekt. Świetna wizualizacja oraz dobranie glazury, frontów aż po kolor ściany. Jeszcze nie raz skorzystam z usługi Pani Katarzyny."
  • ŁAZIENKA W JODEŁKĘ - " Z całego serca polecam Panią Kasię. Otrzymałam dokładnie taką pomo, jaką sobie wyobrażałam otrzymać od architekta. Projekt spełnił moje oczekiwania w 100%. Wielkim plusem jest informacja co mogę kupić i w jakim sklepie tak, żeby pasowało do projektu."
  • ŁAZIENKA Z KAMIENIEM - " Polecam Panią Kasię, zaprojektowała mi funkcjonalną zabudowę w łazience gdzie nie było to łatwe, ponieważ trzeba było zakryć licznik. Zabudowa jest piękna oraz funkcjonalna. Na pewno nie raz skorzystam z usług biura Peka."
Image
Główny projektant

mgr inż. arch. KATARZYNA PĘKALA

Architekt, inżynier i grafik komputerowy. Założyciel firmy P E K A. Jestem prekursorem odważnych rozwiązań i łamania stereotypów. Silnie wiążę się z pojęciem „zdrowej architektury”. Uważnie słucham inwestora i odpowiadam na jego potrzeby. Do każdego projektu dodaję coś od siebie.

zobacz portfolio